В Палаці спорту «Локомотив» найсильніші важкоатлети України боролися за останні трофеї року

В Харкові пройшли чемпіонат України з важкої атлетики серед ШВСМ та Всеукраїнський турнір пам'яті олімпійського чемпіона Ігоря Рибака.

Участь в змаганнях взяли 134 спортсмена з усіх областей України, в тому числі майбутні учасники Олімпійських ігор 2016 року. Зазначимо, що українські спортсмени завоювали чотири чоловічі та три жіночі ліцензії та зараз ведуть боротьбу на внутрішній арені за право потрапити до складу олімпійської збірної України.

Під час урочистої церемонії відкриття спортсменів, тренерів та суддів зі стартом змагань від імені голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Райніна привітав заступник директора Департаменту у справах молоді та спорту Сергій Христоєв. Він побажав спортсменам високих спортивних результатів та перемог - сильнішим, а також привітав усіх присутніх з новорічними святами і взяв участь в нагородженні переможців та призерів.

За підсумками змагань важкоатлети Харківщини здобули перемогу в загальнокомандному заліку, як в змаганнях серед чоловіків, так і жінок.

На рахунку жіночої збірної Харківської області - 4 золоті, 1 срібна та 1 бронзова медаль чемпіонату України.

«Золото» здобули:

- Марія Гангур (вагова категорія до 48 кг) – 137 кг за сумою двоборства. При цьому її результат у ривку – 66 кг - став новим рекордом України серед спортсменок до 15 років;
- Каміла Конотоп (вагова категорія до 58 кг) – 163 кг за сумою двоборства (74 кг у ривку та 89 кг у поштовху). В турнірі пам’яті Ігоря Рибака Каміла посіла третє місце.
- Анастасія Шишанова (вагова категорія до 75 кг) – 225 кг за сумою двоборства (101 кг у ривку та 124 кг у поштовху);
- Ірина Деха (вагова категорія понад 75 кг) – 235 кг за сумою двоборства (112 кг у ривку та 123 кг у поштовху).

Срібна медаль була на рахунку Катерини Абібок (вагова категорія до 63 кг) – 156 кг за сумою двоборства (70 кг у ривку та 86 кг у поштовху).

Бронзову медаль виборола Ангеліна Голубєва (вагова категорія до 69 кг) - 154 кг за сумою двоборства (70 кг у ривку та 84 кг у поштовху).

В змаганнях серед чоловіків важкоатлети Харківщини вибороли 2 золоті, 1 срібну та 2 бронзові нагороди.

Переможцями чемпіонату стали:

- Павло Заліпський (вагова категорія до 56 кг) – 200 кг за сумою двоборства (90 кг у ривку та 110 кг у поштовху);
- Сергій Кругленко (вагова категорія до 77 кг) – 309 кг за сумою двоборства (134 кг у ривку та 175 кг у поштовху).

Крім того, у ваговій категорії до 56 кг «сріблом» відзначився Антон Марущак, який у сумі двоборства підняв штангу вагою 188кг (81кг у ривку та 107 кг у поштовху).

Бронзові нагороди були на рахунку: Дмитра Кукоша (вагова категорія до 77кг) – 286 кг в двоборстві (130 кг у ривку та 156 кг у поштовху) та Олега Слободянюка (вагова категорія понад 105кг) – 402 кг в двоборстві (181кг у ривку та 221 кг у поштовху).