ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У 2015 році в дитячих таборах відпочили понад 200 тисяч школярів регіону

10 грудня 2015 | 16:38

Підсумки літньої оздоровчої кампанії підбили на засіданні обласного штабу з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей.

Відкриваючи засідання, заступник голови ХОДА Михайло Черняк нагадав про те, що в 2015 році Харківська область була визнана кращою в Україні з оздоровлення дітей.

«На ім'я голови Харківської облдержадміністрації надійшов лист Міністерства соціальної політики України з аналізом роботи областей щодо реалізації та проведення оздоровчої кампанії в 2015 році. У листі висловлено подяку нашій згуртованій команді за високий рівень проведення оздоровчої кампанії 2015 року. За даними міністерства, у Харківській області - кращі результати в Україні за охопленням оздоровленням та відпочинком дітей шкільного віку», - зазначив Михайло Черняк.

Директор Департаменту у справах молоді та спорту ХОДА Віталій Кириленко уточнив, що завдання, які були поставлені щодо літньої оздоровчої кампанії, регіон виконав на 101%. У дитячих таборах відпочили майже 202 тисячі дітей (85,4% від загального числа школярів у віці від 7 до 17 років). Цей показник перевищує середній по країні майже в два рази. При цьому путівки до літніх таборів отримали 88% дітей пільгових категорій.

«У 2015 році істотно збільшився бюджетний сегмент фінансування оздоровчої кампанії. У порівнянні з 2014 роком фінансування заходів з оздоровлення дітей з обласного бюджету було збільшено на 14,6 млн грн, або на 130%, і склало 26 млн 110 тис. грн, з бюджетів районів і міст обласного значення - на 9,4 млн грн, або на 68,5% (23 млн 100 тис.)», - повідомив Віталій Кириленко.

За його даними, в 2015 році на території області працювало 729 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку: 28 стаціонарних дитячих таборів, 684 табори з денним перебуванням, 15 таборів праці та відпочинку і два наметових містечка.

Підбивши підсумки оздоровчої кампанії 2015 року, обласний штаб поставив завдання на наступне літо. Головною метою визначили оздоровити не меншу кількість дітей, ніж у 2015-му, і, за можливістю, відкрити ті дитячі установи, які з різних причин не працювали цього року.

Більше фото

Фото

Теги: черняк кириленко відпочинок оздоровлення дитячі табори літо школярі

Версія для друку Поділиться:


Вверх