ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Відтепер 4 серпня - День Національної поліції України

10 грудня 2015 | 10:34

При цьому День міліції більше в країні відзначатися не буде.

Ураховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань з охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку, Глава держави установив в Україні нове свято — День Національної поліції України.

Починаючи з 2016 року, це свято буде відзначатися 4 серпня — у день підписання Президентом Закону України «Про Національну поліцію». Крім цього, Президент підписав Указ «Про символіку Національної поліції України», яким затвердив емблему, прапор Національної поліції України та порядок їх використання.

Емблемою Національної поліції України є срібна (біла) восьмикутна промениста зірка, у центрі якої розміщено зображення малого Державного Герба України.

Прапором Національної поліції України є прямокутне полотнище темно-синього кольору, у центрі якого розміщено емблему Національної поліції України. Крім цього, цим указом затверджено зразок службового прапора територіального органу, науково-дослідницької установи Національної поліції України.

Також Глава держави підписав указ «Про перелік посад, які можуть бути заміщені поліцейськими в державних органах, установах та організаціях» з чітким переліком посад у центральному апараті і структурних підрозділах Міністерства внутрішніх справ та установах і організаціях, що належать до сфери управління МВС.

Фото

Теги: порошенко день національної поліції україни 4 серпня указ

Версія для друку Поділиться:


Вверх