ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХОДА надасть Богдану Бондаренку всебічну підтримку в підготовці до Олімпіади. Ігор Райнін

07 грудня 2015 | 17:27

Голова облдержадміністрації зустрівся з кращим легкоатлетом України, харків'янином Богданом Бондаренком, щоб обговорити підготовку спортсмена до Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро.

Богдан Бондаренко - чемпіон світу 2013 року зі стрибків у висоту, переможець «Діамантової ліги» - змагань між найсильнішими легкоатлетами світу. За підсумками 2014 року Богдан був визнаний кращим легкоатлетом України і кращим стрибуном у висоту в Європі. У 2015 році спортсмен став срібним призером Чемпіонату світу в Пекіні, виконавши олімпійський норматив і отримавши можливість брати участь в Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Під час зустрічі зі спортсменом керівник ХОДА Ігор Райнін зазначив, що розвиток спорту сьогодні є одним з пріоритетних напрямків діяльності для керівництва області.

«Ми намагаємося надавати нашим спортсменам всебічну підтримку - як моральну, так і матеріальну. Ми пишаємося успіхами Богдана, і він, безумовно, - на особливому рахунку. Ви можете розраховувати на допомогу обласної адміністрації у всіх питаннях, які виникнуть у ході підготовки до Олімпіади, - пообіцяв спортсмену і його тренеру Ігор Райнін. - Я впевнений, що у відповідь ми отримаємо повну самовіддачу Богдана та успішний виступ на Олімпійських іграх».

Тренер Богдана, його батько Віктор Бондаренко, подякував керівнику ХОДА за увагу, яка сьогодні приділяється розвитку спорту в Харківській області.

«Харківські спортсмени, як ніколи, відчувають увагу і реальну підтримку керівництва області. Це дуже приємно, а головне - надає стимул боротися за нові перемоги», - зазначив Віктор Бондаренко, пообіцявши, що на Олімпійських іграх у Бразилії Богдан Бондаренко гідно представить Харківську область.

Більше фото

Фото

Теги: райнін спорт бондаренко легка атлетика

Версія для друку Поділиться:


Вверх