ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У мисливських господарствах регіону вживаються протиепізоотичні заходи

04 грудня 2015 | 14:08

Про це повідомив заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко.

«На території Харківської області проходять заходи щодо недопущення занесення та розповсюдження збудника африканської чуми свиней та сказу серед диких тварин, - розповів Євгеній Шахненко. - Для забезпечення виконання розпорядження Головного державного інспектора ветеринарної медицини Харківської області «Щодо досліджень диких кабанів на африканську чуму свиней в угіддях Харківської області» в сезоні полювання 2015-2016 років Харківським обласним управлінням лісового та мисливського господарства було видано 40 дозволів і 212 бланків актів вибіркового діагностичного відстрілу кабана та 456 ліцензій на добування кабана в межах мисливських угідь Харківської області. В порядку ст. 33 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» відстріляно: 2 вовки, 744 лисиці, 97 єнотовидних собак, 706 бродячих собак, 323 бродячих котів. Повідомлень щодо виявлення хворих, з аномальною поведінкою або загиблих тварин до фахівців не надходило».

За інформацією заступника голови ХОДА, фахівцями проводився облік диких тварин (дикого кабана) в угіддях Красноградської, Харківської та Валківської районих організацій Українського товариства мисливців і рибалок.

Згідно звітів користувачів мисливських угідь та лісгоспів, у 2015 році для підгодівля диких тварин було використано 423 тонни зернових, 809 тонн зерновідходів, 47 тонн коренеплодів, 292 тонн кукурудзи в початках, 369 тонн силосу, 29 тонн солі, 47 тонн сіна, 8 тисяч штук кормових віників. Влаштовано 477 підгодівельних майданчиків, 843 солонців, 16 живоловушок для діагностичних досліджень кабанів без відстрілу. 

Теги: шахненко мисливство протиепізоотичні заходи кабани

Версія для друку Поділиться:


Вверх