ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківщина вшановує пам'ять жертв Голодомору

28 листопада 2015 | 11:38

28 листопада голова ХОДА взяв участь у церемонії вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-33 років на Меморіальному комплексі в Черкаській Лозовій.

Квіти та лампадки з палаючими свічками до підніжжя пам'ятника жертвам Голодомору 1932 - 1933 років принесли представники керівництва Харківської області, силових структур регіону, військові та громадськість.

«Сьогодні ми вшановуємо пам'ять тих людей, які віддали своє життя за свободу країни, в якій жили, за те, щоб країна розвивалася. Пам'ять загиблих - напевно, найбільша цінність для людини, яка живе», - підкреслив голова облдержадміністрації Ігор Райнін.

Він зазначив, що головне завдання керівництва ХОДА в даний момент - не допустити в Харківській області військових дій та економічних потрясінь, властивих для прифронтових територій.

«Я можу всіх заспокоїти: Харківщина й з урожаєм, і з хорошими запасами,й з хорошими позитивними тенденціями в розвитку промислового комплексу, аграрного сектору та інших сфер регіональної економіки», - сказав Ігор Райнін.

Керівник ХОДА акцентував, що процеси декомунізації, які проходять сьогодні в Харківській області, покликані відновити історичну справедливість.

«Сьогодні ми вшановуємо пам'ять людей, які за радянського комуністичного режиму були змушені покинути цей світ. Думаю, процеси декомунізації повинні враховувати думку громадянського суспільства, депутатів міської та обласної рад. Депутати повинні прийняти історично правильні рішення, які будуть об'єднувати, консолідувати суспільство. Усі ті, хто привів до подій, що спричинили загибель людей під час Голодомору, повинні бути виключені з нашої історії», - підкреслив Ігор Райнін.

Більше фото
 

Фото

Теги: райнін голодомор день пам'яті меморіал декомунізація

Версія для друку Поділиться:


Вверх