Харківські борці здобули шість нагород на чемпіонаті України з дзюдо

У змаганнях, що пройшли в Луцьку 22 та 23 листопада, прийняли участь 445 спортсменів - юнаки та дівчата до 17 років.

За підсумками чемпіонату на рахунку дзюдоїстів Харківської області - 2 срібні та 4 бронзові медалі.

Друге місце у ваговій категорії до 66 кг серед юнаків завоював Олександр Міхеєв. У фіналі харків’янин поступився супернику з Хмельницької області Станіславу Семкову.

Ще одне срібло харківські спортсмени вибороли в змаганнях серед дівчат. У вазі до 52 кг володаркою цієї медалі стала Анастасія Безатосна, програвши у фіналі спортсменці з Хмельницької області Анастасії Врублевській.

Бронзовими призерами чемпіонату стали: Данило Томашевський (вагова категорія до 50 кг), Сергій Білець (вагова категорія до 81 кг), Євген Вегера (вагова категорія до 90 кг) та Анна Купіна (вагова категорія до 63 кг).

Даний чемпіонат був одним із етапів формування та підготовки збірної України до кадетського чемпіонату Європи, який наступного року відбудеться у Фінляндії.