ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Зміївську ТЕС переобладнають для роботи на українському вугіллі всіх марок

21 листопада 2015 | 18:34

Про це голова Харківської обласної адміністрації Ігор Райнін розповів під час зустрічі з міністром енергетики та вугільної промисловості України Володимиром Демчишиним.

Під час зустрічі керівник області обговорив з міністром модернізацію Зміївської ТЕС, що спрямована на зниження енергетичної залежності від дефіцитних видів вугілля антрацитної групи.

«У зв'язку із ситуацією, що ускладнилася, на паливно-енергетичному ринку України одним із головних антикризових напрямків реабілітації енергетики Харківської області є перехід потужних вугільних енергоблоків, що використовують вугілля антрацитної групи, на спалювання українського вугілля всіх марок», - пояснив Ігор Райнін.

За ініціативи голови ХОДА, конструкторські бюро «Енергопрогрес» і «Котлотурбопром» розробили проект переозброєння вугільних енергоблоків Зміївської ТЕС із використанням обладнання виробництва харківських заводів, зокрема «Турбоатома».

«Це найбільш динамічне промислове підприємство Харківської області, яким керує професійний менеджер. Завод впевнено і стабільно працює, а ми повинні сприяти його розвитку. Державні замовлення повинні отримувати саме такі підприємства, з молодими сучасними колективами, здатними до виконання завдань. Я глибоко переконаний, що вкладати - як фінансові, так і організаційні ресурси - потрібно саме в ті підприємства, які дають результат. Ми повинні працювати над тим, щоб навіть у такі непрості часи наші підприємства росли, а разом з ними розвивалася економіка країни», - акцентував керівник Харківської області.

Володимир Демчишин зазначив, що, ознайомившись з роботою харківських підприємств, побачив: там працюють справжні професіонали і патріоти.

«Харківські підприємства, зокрема «Турбоатом», так чи інакше, пов'язані з енергетикою, і я бачу, що ми дійсно готові до того, щоб модернізувати енергетичний сегмент нашої економіки, - підкреслив Володимир Демчишин. - Керівники цих підприємств горять своєю справою. Вони інвестують великі кошти в розвиток, у технології, в майбутнє. Крім того, вони серйозно ставляться до соціальних зобов'язань. На таких людях тримається Україна».

Більше фото

Фото

Теги: райнін турбоатом зустріч демчишин зміїв вугілля енергетика тес

Версія для друку Поділиться:


Вверх