ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківська область перевиконала план по заготівлі солі для експлуатації доріг

23 листопада 2015 | 17:14

23 листопада заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко проінспектував готовність Служби автомобільних доріг та Харківського облавтодору до експлуатації доріг в зимовий період.

Заступник голови облдержадміністрації ознайомився з роботою дорожньо-експлуатаційних підприємств «Пісочинське» і «П'ятихатське». Їх готовність до експлуатації доріг взимку складає 100%.

«На даний момент Харківська область займає лідируючі позиції в країні з підготовки матеріальної та технічної бази дорожньо-експлуатаційних підприємств до обслуговування доріг у зимовий період», - зазначив Євгеній Шахненко.

За інформацією начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Євгена Зражевця, станом на 23 листопада запаси солі в області склали понад 100%: при плані в 10,3 тис. тонн на складах 42-х підрозділів облавтодору зберігається 11,9 тис. тонн солі. Закінчується заготівля піску та фрикційних матеріалів. При плані 77,7 тис. тонн підприємства області накопичили вже 70,7 тис. тонн матеріалів.

«Крім того, до обслуговування доріг у зимовий період повністю підготовлена ​​техніка: піскорозкидувачі, солерозподільники, навантажувачі на тракторному ходу, трактори з відвалами, роторні установки та інша техніка - всього 312 одиниць. Надалі за необхідності до роботи залучатиметься додаткова техніка», - розповів Євген Зражевець.

Фото

Теги: шахненко експлуатація доріг

Версія для друку Поділиться:


Вверх