ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Ми продовжимо відстоювати інтереси аграріїв регіону. Ігор Райнін

20 листопада 2015 | 14:54

Про це голова ХОДА заявив під час урочистого прийому з нагоди Дня працівників сільського господарства.

У заході взяли участь заступник міністра аграрної політики і продовольства України Володимир Лапа, керівники районних адміністрацій області та представники сільськогосподарських підприємств.

Голова Харківської облдержадміністрації підкреслив: День працівників сільського господарства є одним з найважливіших свят для Харківської області.

«Від того, як працює аграрний сектор в регіоні, залежить багато чого: і спокій людей, і розвиток економіки, життя багатьох трудових колективів - і не тільки тих, які працюють в аграрному секторі. Харківський аграрний сектор цього року - абсолютний лідер в Україні. Ціну вашої праці подвоює і те, що Харківський регіон - прифронтова територія. Економічна ситуація в країні непроста, це теж накладає свій відбиток. Але, незважаючи на всі труднощі, харківські аграрії - лідери в Україні», - зазначив Ігор Райнін.

Він нагадав, що цього року валовий збір зерна у регіоні склав 4,5 мільйона тонн, що є абсолютним рекордом для області за всю її історію.

«Валовий збір пшениці – 2,3 мільйона тонн - це теж абсолютний рекорд для Харківській області. І це перше місце серед усіх регіонів України. Також лідируючі позиції в Україні Харківщина займає за валовим збором соняшнику, гречки та проса. Тому регіон може забезпечити не тільки себе, але й реалізацію за межами Харківської області», - підкреслив голова ХОДА.

Ігор Райнін також відзначив успіхи тваринників області. Так, наш регіон входить до трійки лідерів з виробництва молока серед усіх областей України. А за ефективністю молочного виробництва - займає перше місце.

«Слова подяки хочу сказати і на адресу пекарів, керівників і трудових колективів харчової промисловості. Ми зуміли забезпечити роботу і вибудувати її таким чином, що хліб в області зараз - один з найдешевших в Україні. Наш регіон - єдиний, де розпорядженням голови ХОДА встановлені соціальні види хліба. У такий непростий час - це серйозна підтримка для людей», - розповів керівник ХОДА.

Він окремо подякував працівникам сільського господарства за підтримку, що надається переселенцям і бійцям АТО, і передав слова привітання та подяки від імені Президента України.

«Вашу працю високо оцінює Президент України Петро Порошенко. Він знає, з якою самовіддачею працюють харківські аграрії, який рівень вашого професіоналізму, скільки ви робите для України», - зазначив Ігор Райнін.

У ході урочистого прийому голова обладміністрації вручив головам районних адміністрацій області та кращим працівникам сільського господарства відзнаки ХОДА.

Більше фото
 

Фото

Теги: райнін урочистий прийом сільське господарство урожай нагородження

Версія для друку Поділиться:


Вверх