ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Працівників радіо, телебачення та зв’язку нагородили відзнаками ХОДА

18 листопада 2015 | 16:56

Працівників радіо, телебачення та зв’язку нагородили відзнаками ХОДА

18 листопада відбувся урочистий прийом до Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Від імені голови обладміністрації Ігоря Райніна присутніх  з професійним святом привітала директор Департаменту масових комунікацій ХОДА Вікторія Аннопольська. Вона відзначила, що бурхливий розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення та радіо - невід’ємна складова сучасності.

«Важко переоцінити вклад працівників телебачення, радіо та зв’язку в розвиток ЗМІ Харківської області. Ми всі звикли бачити картинку і тих, хто працює в кадрі, але мало згадуємо тих, хто працює за кадром і створює цей продукт для глядачів та слухачів. Сьогодні в цій залі зібралися люди, яких мало хто бачить у кадрі, але саме вони докладають надзвичайних зусиль для того, щоб працювало наше телебачення та радіо. Мені дуже хотілось би, щоб ваші обличчя побачили телеглядачі», – сказала Вікторія Аннопольська.

Також вона висловила надію на те, що  працівники радіо, телебачення та зв’язку докладуть усіх зусиль для забезпечення об’єктивного  інформування громадян про суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію, культурні події в регіоні.

Найкращим працівникам радіо, телебачення та зв’язку Вікторія Аннопольська вручила відзнаки ХОДА.

Урочистий прийом завершили вокальні виступи лауреатів міжнародних всеукраїнських конкурсів - Павла Богаченка та Марії Кондратенко.

Більше фото

Фото

Теги: аннопольська нагородження радіо телебачення зв'язок

Версія для друку Поділиться:


Вверх