ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Ігор Райнін ініціює перейменування пл. Руднєва на площу імені Героїв Небесної Сотні

07 листопада 2015 | 14:24

З відповідним листом голова ХОДА звернувся до керівництва міста Харкова.

«На виконання  Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» пропоную організувати роботу щодо обговорення та прийняття рішення щодо перейменування площі імені М. Руднєва на площу імені Героїв Небесної Сотні», - йдеться в листі, який Ігор Райнін надіслав на адресу міського голови Харкова Геннадія Кернеса.

Нагадаємо, керівник ХОДА пообіцяв, що в Харківській області з'являться вулиці, названі на честь Героїв Небесної Сотні, під час відкриття меморіальної дошки одному з героїв - Євгену Котляру - в ХНУРЕ 15 вересня.

«Хочу ще раз нагадати, що в листопаді 2014 року президент Петро Порошенко присвоїв цим хлопцям звання «Герой України». Дуже важливо розуміти, що це дійсно Герої України. Сьогодні такі звання просто так, за якісь «трудові» досягнення не даються. Це звання присвоюється людям, які справді віддали життя і здоров'я за мир і незалежність України», - підкреслив Ігор Райнін.
 

Фото

Теги: райнін небесна сотня перейменування площа руднєва

Версія для друку Поділиться:


Вверх