Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На ремонт обласної лікарні спрямують більше 6 млн грн

10 листопада 2015 | 11:14

За ці кошти відремонтують приміщення травматологічного та ревматологічного відділень головного корпусу, а також облаштують приміщення для Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Про це повідомив директор Департаменту капітального будівництва ХОДА Сергій Ткачук. За його інформацією, на реконструкцію приміщень Обласної клінічної лікарні - Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з Державного фонду регіонального розвитку було виділено майже 5,7 млн грн. З обласного бюджету у якості співфінансування на ремонт медустанови спрямували ще 619 тис. грн.

«На даний час підрядній організації вже виплачено аванс, і ремонтні роботи розпочалися. Ступінь будівельної готовності сьогодні становить 20%. Ввести сучасний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в експлуатацію ми плануємо вже у 2016 році», - розповів Сергій Ткачук.

Довідка. Реконструкція КЗОЗ «Обласна клінічна лікарня - Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» триває з 2013 року, вона здійснювалася за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів. Протягом 2013 року на об'єкті освоєно коштів в сумі 1 млн 496 тис. грн. 


Теги: ремонт обласна лікарня екстрена допомога медицина катастроф ткачук

Поділиться:Схожі новини