ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Краснокутському районі відремонтували електромережі

09 листопада 2015 | 17:30

Як повідомили в АК «Харківобленерго», в районі замінили 43 опори ліній електропередачі та відремонтували 7 трансформаторних підстанцій.

Нагадаємо, модернізувати застарілі системи електромереж Краснокутщини голова Харківської обласної адміністрації Ігор Райнін пообіцяв у серпні під час робочої поїздки до району. Керівник області наголосив на тому, що віддалені райони найбільше потребують ремонту електромереж, які перебувають в аварійному стані через те, що їм багато років не приділяли належної уваги.

За даними АК «Харківобленерго», станом на 4 листопада у селищі Костянтинівка, селах Любівка та Качалівка Краснокутського району було замінено 43 опори ліній електропередачі (при запланованих 37). Крім того, в цих населених пунктах відремонтували 7 трансформаторних підстанцій.

Як зазначив в.о. голови правління АК «Харківобленерго» Володимир Яворський, ці роботи проводяться за ініціативи керівника області Ігоря Райніна, відповідно до додаткової програми ХОДА щодо розвитку віддалених районів регіону.

Теги: райнін харківобленерго ремонт електромереж

Версія для друку Поділиться:


Вверх