ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Ми створюємо в області умови, що сприяють залученню міжнародних інвестицій. Юлія Світлична

05 листопада 2015 | 13:09

Інвестиційний клімат Харківської області та перспективи міжнародного співробітництва заступник голови ХОДА Юлія Світлична обговорила з Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон під час зустрічі 5 листопада.

Розповідаючи про економічну ситуацію в області, Юлія Світлична зазначила, що, незважаючи на прифронтове розташування, на сьогоднішній день регіон є стабільним і перспективним у плані інвестицій.

«Сьогодні іноземні делегації активно відвідують Харківську область, міжнародні партнери виявляють бізнес-інтерес до нашого регіону. Про це свідчить успішне проведення у вересні Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!», за підсумками якого були підписані багатомільйонні контракти», - розповіла Юлія Світлична.

Говорячи про співпрацю Харківщини з Французькою Республікою, заступник голови ХОДА зазначила, що за останній рік експорт наших товарів в цю країну збільшився в 9 разів. Французькі інвестиції сьогодні є в 12 підприємствах Харківської області. Також активно співпрацюють харківські та французькі виші, завдяки чому наші студенти можуть здобувати освіту за кордоном.

«Впевнена, що це далеко не межа співпраці, і ми зможемо активізувати як культурні зв'язки, так і економічні відносини», - підкреслила Юлія Світлична.

Вона позначила найбільш перспективні для міжнародного співробітництва напрямки: насамперед, це сільське господарство та високі технології. Крім того, за словами Юлії Світличної, у харківських наукових інститутів є багато розробок, які вони сподіваються реалізувати за допомогою іноземних партнерів.

Характеризуючи інвестиційний клімат в регіоні, Юлія Світлична запевнила, що керівництво Харківської області готове відстоювати інтереси міжнародних партнерів.

«Ми розуміємо, що без інвестицій економіка регіону не буде розвиватися. Тому ми робимо все, щоб створити комфортні умови для інвесторів. За останні півтора року на регіональному рівні було зроблено чимало. Так, вже сьогодні ми готові брати участь в електронних закупівлях. Ми запустили в області систему «електронного уряду», яка сприятиме дерегуляції бізнесу. Ми розвиваємо Центри надання адміністративних послуг, де всі дозвільні документи для бізнесу можна отримати за спрощеною схемою. Всі ці заходи спрощують ведення підприємницької діяльності та значно обмежують можливості для корупції», - розповіла заступник керівника ХОДА.

Ізабель Дюмон, у свою чергу, зазначила, що французька делегація переконалася в тому, що на сьогоднішній день Харківська область - дійсно спокійний і стабільний регіон, безпечний для інвестицій.

Вона розповіла, що в другій половині листопада у Франції відбудеться зустріч, присвячена інвестиціям в Україну, в якій братимуть участь представники французького бізнесу та органів влади, в тому числі - члени уряду України.

«Ми хочемо отримати повну інформацію про найбільш перспективні напрямки співпраці з Харківською областю, щоб представити ваш регіон на цій зустрічі. На початку наступного року я знову буду в Харкові і сподіваюся, що привезу з собою нові інвестиційні проекти», - зазначила Ізабель Дюмон.
 

Більше фото

Фото

Теги: світлична зустріч посол франції інвестиції міжнародні відносини

Версія для друку Поділиться:


Вверх