Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

«Харківобленерго» готується до комплексної модернізації мереж

30 жовтня 2015 | 11:54

Про Перспективний план розвитку розподільних електричних мереж акціонерної компанії «Харківобленерго»на 2021-2025 роки розповів заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко.

За словами заступника керівника облдержадміністрації, план розвитку розподільних електричних мереж АК «Харківобленерго» на 2021-2025 роки передбачає, в першу чергу, розвиток мереж 0,4-10 кВ, що дозволить згодом підключати нових споживачів до електричних мереж компанії. Також значна увага приділятиметься реконструкції та технічному переоснащенню існуючих підстанцій 35-110 кВ і повітряних ліній 35-110 кВ.

«Сьогодні стратегічною метою АК «Харківобленерго» є розвиток електричних мереж за допомогою нових технологій, забезпечення енергетичної та економічної ефективності, а також екологічної прийнятності, - розповів Євгеній Шахненко. - Технічне переозброєння і реконструкція електромереж дозволить збільшити потужності компанії і забезпечить надійне, безпечне і якісне постачання електричної енергії підприємствам і населенню Харкова та області».


Теги: шахненко харківобленерго модернізація мереж

Поділиться:Схожі новини