Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

УКР
Звичайна версія
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Допомогу Червоного Хреста людям, що постраждали від військових дій, неможливо переоцінити. Михайло Черняк

29 жовтня 2015 | 13:29

29 жовтня заступник голови ХОДА взяв участь у роботі 24-ї Обласної звітно-виборної конференції Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Звертаючись до учасників конференції, заступник керівника області подякував їм за роботу з людьми, які особливо потребують допомоги в умовах військового конфлікту.

«Переоцінити внесок Червоного Хреста в життя країни, особливо, в такий непростий час, неможливо. Ви - люди з великим серцем, і тільки такі люди можуть займатися благородною справою допомоги ближньому, - підкреслив Михайло Черняк. - В останні півтора-два роки навантаження на ваше товариство зросло в рази. І ми вдячні вам за те, що ви справляєтеся з цим навантаженням, за те, що люди завжди знаходять у вас допомогу і підтримку».

Михайло Черняк відзначив, що Харківська обласна державна адміністрація тісно співпрацює з Червоним Хрестом в питаннях, пов'язаних з АТО.

«Сьогодні ми успішно взаємодоповнюємо один одного в роботі з людьми, постраждалими в результаті військових дій на Донбасі. Я не сумніваюся, що ми переживемо важкі часи, життя в нашому регіоні і в усій країні буде мирним і розміреним. Але впевнений, що наша співпраця буде розвиватися і надалі. Ви завжди можете розраховувати на допомогу обласної державної адміністрації», - зазначив заступник керівника області.

Під час зустрічі з Михайлом Черняком керівники громадської організації звернули увагу на необхідність розширення приміщень, в яких Червоний Хрест працює в районах області. Заступник голови ХОДА пообіцяв звернутися до керівництва районів з проханням надати організації комфортні для роботи приміщення.

У ході конференції Михайло Черняк вручив членам Червоного Хреста нагороди Харківської облдержадміністрації.

За активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у справу забезпечення соціального захисту населення та з нагоди 120-річчя створення організації на території Харківської області Почесні грамоти обласної державної адміністрації отримали:

- заступник голови Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Валентина Костенко;

- керівник патронажної служби Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Людмила Яркова.

Подяки голови обласної державної адміністрації отримали:

- сестра медична патронажна Краснокутської районної організації Товариства Червоного Хреста України Ніна Гуцель;

- головний бухгалтер Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Марія Сорокіна;

- сестра медична патронажна, голова Богодухівської районної організації Товариства Червоного Хреста України Ірина Чайка;

- молодша медична сестра, голова Борівської районної організації Товариства Червоного Хреста України Антоніна Щербак.


Теги: черняк конференція червоний хрест

Поділиться:Схожі новини