Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У селах Валківського району з’явиться вуличне освітлення

12 жовтня 2015 | 12:36

Під час робочої поїздки до Валківського району заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко відвідав села Заміське, Сніжків та Мельникове, де повідомив про початок робот з освітлення вулиць.

За словами Євгенія Шахненка, вже на цьому тижні почнеться робота над виготовленням проектно-кошторисної документації для встановлення вуличного освітлення в цих селах.

Також під час візиту на Валківщину заступник голови ХОДА перевірив готовність місцевих закладів соціальної сфери до опалювального періоду та пересвідчився в тому, що в районі - достатні запаси вугілля та дров для котелень.

Перебуваючи в Сніжковому, Євгеній Шахненко зазначив, що місцевий клуб потребує негайного ремонту, та пообіцяв допомогти з коштами на відновлення стелі закладу.

Серед питань, які піднімали місцеві мешканці під час спілкування із заступником голови ХОДА, - відкриття сільської аптеки, корегування маршруту автобусу Валки-Мельникове, обладнання оргтехнікою місцевої амбулаторії та інші. Вирішення цих проблем Євгеній Шахненко пообіцяв взяти під особистий контроль.


Теги: шахненко валки робоча поїздка

Поділиться:Схожі новини