ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківські пекарі підтвердили намір не підвищувати ціну на хліб простих рецептур до серпня 2016 року

24 вересня 2015 | 15:43

Таку заяву 24 вересня зробив голова Національної асоціації промислового хлібопекарства Володимир Мисик.

«Пекарі Харківської області, а я є одночасно і головою Харківської обласної асоціації пекарів, гарантують непідняття ціни до серпня 2016 року», - підкреслив народний депутат Володимир Мисик в ході спільної прес-конференції з заступником голови ХОДА Марком Беккером і керівником хлібозаводу «Салтівський» Богданом Александровим.

Володимир Мисик також зазначив, що ціни на хліб простих рецептур зафіксовано й занесено до протоколу, який додається до Меморандуму, що був укладений за ініціативи голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Райніна. Документ підписали аграрії регіону, виробники борошна, пекарі та керівництво ХОДА.

«Зафіксована і внесена до протоколу ціна на «Український хліб», «Цеглинка» (білий пшеничний з борошна 1 сорту) і батон простої рецептури вагою 0,5 кг. Це ті головні позиції, які випускаються усіма членами асоціації пекарів», - уточнив Володимир Мисик.

За його інформацією, відпускна ціна на пшеничний хліб з борошна першого ґатунку вагою 550 г на хлібозаводі «Кулиничівський» зараз становить 3,8 грн, на житньо-пшеничний хліб (700 гр) - 4,4 грн.

Богдан Александров уточнив, що хлібозавод «Салтівський» випускає на добу близько 18 тонн хлібу простої рецептури.

«За Меморандумом, підписаним з обласною адміністрацією, ми повинні випускати близько 10% обсягу хлібу простої рецептури на добу. На сьогодні ми випускаємо близько 15%. Незважаючи на те, що виробництво соціальних сортів хліба, як правило, є збитковим для підприємства, ми знайшли можливість не знижувати обсяги виробництва, а навіть збільшувати. При цьому зафіксували ціну на пшеничний хліб формовий «Орільський» (550 г) на рівні 3,72 грн, хліб житньо-пшеничний (700 г) - на рівні 4,32 грн», - повідомив Богдан Александров.

Марк Беккер також зазначив, що торгівельним точкам на сьогодні рекомендовано не допускати торгову націнку більше 2% на вартість хліба простих рецептур.

Фото

Теги: хліб беккер ціни мисик александров

Версія для друку Поділиться:


Вверх