ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Журналістів запрошують на семінар ОБСЕ щодо нововведень виборчого законодавства

23 вересня 2015 | 11:26

7-8 жовтня у Харкові пройде семінар для практикуючих журналістів щодо нововведень виборчого законодавства та висвітлення місцевих виборів 2015 року у ЗМІ.

Під час заходу учасники дізнаються про нову виборчу систему, обговорять професійні та етичні стандарти журналістики (проблематика «джинси» і цензури), передвиборну агітацію, права і обов’язки журналістів та доступ до інформації. Будуть розглянуті процедури голосування, підрахунку голосів та встановлення результатів місцевих виборів. Окрема увага буде приділена питанням відповідальності за порушення виборчого законодавства та безпеки журналістів. Наприкінці семінару учасники зможуть попрацювати у групах над практичними завданнями.

Програму семінару можна переглянути тут

До участі у семінарі запрошуються журналісти, які працюють у ЗМІ у Донецькій, Луганській, Полтавській, Сумській чи Харківській області, у тому числі інформаційних агенціях та Інтернет-ЗМІ,  які мають намір та можливість висвітлювати виборчий процес у відповідному регіоні.

Щоб взяти участь в семінарі, потрібно до 27 вересня 2015 року заповнити анкету.

До участі у семінарі будуть відібрані 25 журналістів за критеріями досвіду, мотивації та відповідності наданих матеріалів Кодексу етики українського журналіста. 

Довідки – за тел. (095) 002 44 53, або за адресою training.coordinator.kh@gmail.com (Наталя Слюсар, координатор семінару).

Організатор семінару забезпечує учасників проживанням у готелі і харчуванням, а також, у разі потреби, відшкодовує транспортні витрати, пов’язані з подорожжю до Харкова.

Семінар проводиться в рамках проекту «Розбудова спроможності у проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців» Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Семінари також проходитимуть у Львові, Одесі, Києві та Дніпропетровську.         

Теги: семінар обсє журналісти вибори

Версія для друку Поділиться:


Вверх