ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Співвласники приватних будинків зможуть отримувати субсидії найближчим часом

22 вересня 2015 | 18:37

Про це повідомив т.в.о. заступника голови ХОДА Вадим Глушко під час особистого прийому громадян, який пройшов 22 вересня.

Більшість з тих, хто прийшов на прийом, зверталися за допомогою у вирішенні соціальних питань: в оформленні субсидій, отриманні путівок в пансіонати та інші спеціалізовані медустанови.

Так, вирішити питання з оформленням субсидії попросив пенсіонер зі Змієва. Він володіє половиною приватного будинку і не може отримати допомогу в оплаті комунальних послуг, оскільки господар другої половини вже оформив субсидію за адресою спільного дому.

«Ми отримуємо багато скарг від мешканців області, які зіткнулися з такою ж проблемою, - розповів Вадим Глушко. - Ми звернулися до Міністерства соціальної політики з цього питання. За нашою інформацією, буквально протягом двох тижнів до законодавства будуть внесені зміни, які дозволять оформляти субсидії всім співвласникам приватних будинків».

Серед тих, хто прийшов на прийом, була пенсіонерка з Харкова, яка попросила Вадима Глушка допомогти з направленням до геріатричного пансіонату. Вона розповіла про те, що постраждала від шахраїв, які пообіцяли влаштувати її до пансіонату за певну плату.

«Ні в якому разі не зв'язуйтеся зі сторонніми людьми. З усіх соціальних питань звертайтеся до управління соцзахисту - там працюють люди, які вам обов'язково допоможуть», - підкреслив Вадим Глушко, пообіцявши жінці влаштувати її в один з найкращих закладів області.

Усі, хто прийшов на прийом, отримали, за необхідністю, консультації керівників профільних підрозділів ХОДА.

Фото

Теги: глушко прийом

Версія для друку Поділиться:


Вверх