Ми забезпечимо мирне небо над Харківщиною. Ігор Райнін
![Ми забезпечимо мирне небо над Харківщиною. Ігор Райнін Ми забезпечимо мирне небо над Харківщиною. Ігор Райнін](/content/documents/762/76132/thumb-newsDocument-564x376-878f.jpg)
Голова ХОДА Ігор Райнін, як керівник територіальної оборони області, 18 вересня відвідав військову частину, яка веде радіотехнічну розвідку повітряного простору на території регіону.
Під час візиту Ігор Райнін, а також радник голови ХОДА Сергій Стороженко зустрілися з офіцерами та солдатами підрозділу. Керівнику області повідомили оперативні дані. Також обговорювалися питання несення бойового чергування, матеріально-технічного забезпечення і комплектації військової частини.
За результатами візиту Ігор Райнін дав відповідні доручення щодо проінспектованих військових об'єктів.