ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Розвивати інфраструктуру районів потрібно спільними зусиллями влади та місцевого бізнесу. Євгеній Шахненко

18 вересня 2015 | 15:24

18 вересня заступник голови Харківської облдержадміністрації Євгеній Шахненко провів особистий прийом громадян.

Більшість з тих, хто прийшов на прийом, зверталися з питань інфраструктури та ЖКГ.

Так, мешканець Богодухівського району попросив заступника голови ХОДА допомогти у завершенні будівництва газопроводу «Дмитрівкагаз».

«В області чимало таких об'єктів, і сьогодні ми намагаємося вирішувати цю проблему спільно з районним керівництвом та представниками бізнесу, - розповів Євгеній Шахненко. - Таким чином нам вдалося добудувати газопровід у Приколотному Великобурлуцького району: гроші виділили з обласного, районного, селищного бюджетів, підключилося місцеве підприємство». Заступник голови ХОДА пообіцяв звернутися до керівництва Богодухівського району з тим, щоб добудувати газопровід спільними зусиллями, підключивши місцеве сільгосппідприємство.

Ще одна мешканка Богодухівського району прийшла на прийом з проханням допомогти в ремонті ділянки дороги в селі Ріпки. У питанні ремонту доріг, вважає Євгеній Шахненко, слід діяти за тим же принципом: вкладати кошти з різних джерел. Заступник голови ХОДА пообіцяв посприяти тому, щоб дорогу відремонтували вже цього року.

Крім того, за допомогою до заступника голови ХОДА звернулися групи харків'ян, які придбали квартири в якості інвесторів - на стадії будівництва. Будівництво на цих об'єктах фактично було заморожене, і люди, які повністю виплатили вартість житла, вже кілька років не можуть отримати свої квартири.

Євгеній Шахненко зазначив, що проблема довгобудів актуальна для всієї України, і сьогодні на рівні керівництва країни розробляють механізм, який дозволить передавати недобудови, що належать компаніям-банкрутам, в комунальну власність, а після - у власність співвласників будинків.

«Поки цей механізм розробляється, вам необхідно звертатися до правоохоронних органів, до суду, - рекомендував Євгеній Шахненко. - Ми, зі свого боку, надамо допомогу - зокрема, сприятимемо тому, щоб представники громадськості брали участь у роботі інспекції ДАБК на таких об'єктах».

Всі, хто прийшов на прийом до Євгенія Шахненка, отримали, за необхідності, консультації керівників відповідних департаментів та управлінь ХОДА.

Фото

Теги: шахненко прийом

Версія для друку Поділиться:


Вверх