Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Демобілізованим учасникам АТО пропонують працювати у військкоматах

Демобілізованим учасникам АТО пропонують працювати у військкоматах

Про це повідомив прес-офіцер сектору «А» зони АТО, полковник Дмитро Горбунов.

«На Луганщині розпочала роботу група з підбору кандидатів на заміщення вакантних посад в військових комісаріатах Оперативного командування «Схід», до якої увійшли офіцери Харківського обласного військкомату», - зазначив прес-офіцер.

Протягом двох тижнів військовослужбовці відвідають більшість військових частин, що залучаються до проведення АТО. Там вони поспілкуються з воїнами, які підлягають демобілізації чи ротації із зони бойових дій. Також до їх уваги потраплять хлопці, які через серйозні поранення не можуть далі служити у стройових частинах.

«Зараз військкоматам вкрай необхідні люди з безцінним бойовим досвідом. Адже їх заслуги та авторитет дозволять не тільки краще відбирати новобранців, а й залучатися до військово-патріотичного виховання у регіонах. Зокрема, ми відбираємо осіб на офіцерські, сержантські та рядові посади в обласних і районних військових установах», - пояснив старший групи, підполковник Ігор Плугатор.

Після перебування у зоні АТО офіцери Харківського обласного військкомату планують побувати у військово-лікувальних закладах, розташованих у східних регіонах, а також у центрах зайнятості.