Дімітрій Тімченко – бронзовий призер чемпіонату світу з боротьби

На змаганнях, які 7 вересня стартували у Лас-Вегасі, США, харків’янин завоював бронзову нагороду в греко-римській боротьбі та ліцензію на Олімпійські ігри 2016 року.

Перші медалі на чемпіонаті світу розігрують борці греко-римського стилю, та вже у перший день змагань збірна України відзначилася медаллю. В ваговій категорії до 98 кг «бронзу» здобув Дімітрій Тімченко.

На шляху до медалі Дімітрій здолав суперника з Білорусі Олександра Грабовика, потім - грузина Михеля Кажая, але у чвертьфіналі програв майбутньому чемпіону світу Артуру Алексаняну з Вірменії та розпочав боротьбу за третє місце.

Спочатку в дуже напруженій схватці харків’янин переміг суперника з Норвегії Мартіна Нільсена, а у бронзовому фіналі - румуна Аліна Алексуса Циураріу та став, таким чином, призером чемпіонату світу та володарем олімпійської ліцензії, яку в кожній ваговій категорії отримають спортсмени, які займуть перші п’ять місць.