ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Офіс Харківської області у Вашингтоні стане центром міжнародного наукового і бізнес-співробітництва

04 вересня 2015 | 21:15

Про це розповів радник із зовнішньоекономічної діяльності заступника голови ХОДА Дмитро Шувал під час VII Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!».

За словами Дмитра Шувала, створення Офісу Харківської області у Вашингтоні - один з фундаментальних аспектів розвитку регіону й надалі - всієї країни.

«Вашингтон - це центр світової економіки. Створення офісу Харківської області дозволить нам розвивати міжнародні відносини з представниками бізнесу, наукових центрів та інститутів, - пояснив Дмитро Шувал. - Ми провели переговори з американськими лобістськими компаніями, які допоможуть нам створити в Америці важелі розвитку Харківського регіону. Все це фінансується за рахунок особистих коштів небайдужих до долі України людей, без залучення бюджетних грошей».

Дмитро Шувал зазначив, що в рамках Офісу Харківської області у Вашингтоні буде організована, зокрема, робота з гуманітарною допомогою, налагоджені торговельні місії та співпраця з американськими компаніями у сфері енергозбереження, а також за іншими стратегічними напрямками.

Фото форуму

Теги: шувал міжнародний форум офіс вашингтон

Версія для друку Поділиться:


Вверх