ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

До 2020 року українська армія має досягти стандартів НАТО. Петро Порошенко

03 вересня 2015 | 11:21

До 2020 року українська армія має досягти стандартів НАТО. Петро Порошенко

Президент зазначає, що Україна нарощуватиме кількість військовослужбовців, які служитимуть за контрактом.

Про це він заявив під час обговорення Воєнної Доктрини на засіданні Ради національної безпеки та оборони.

«Ми, безумовно, будемо збільшувати контрактну складову, і відповідні доручення мною вже дані і керівництву Міністерства оборони, і керівництву Генерального штабу. Думаю, що це стратегічний напрямок формування українського війська», - повідомив Глава держави на засідання РНБО.

За його словами, в першу чергу йдеться про підрозділи, які нестимуть службу в зонах підвищеного ризику, неподалік кордону та потребуватимуть спеціальних технічних знань, дорогої підготовки.

Водночас Президент зауважив, що «у будь-якому випадку призов буде збережено». На його переконання, це є необхідним, зважаючи на збереження загрози з боку Росії.

«Військова загроза зі сходу - це зрима перспектива, на жаль, на десятки років. Кожне нове покоління повинне мати армійський досвід. Отримати його можна тільки пройшовши сувору військову школу», - сказав Петро Порошенко.

«Що б було, якби ми минулого року не мали сотні тисяч українських хлопців, які мали військовий досвід? Як би ми тоді зустрічали агресора?», - також додав він.

Разом з тим Глава держави зауважив, що «жодна з сучасних армій світу під час реальної війни не комплектувалася контрактниками на 100%».

Президент також висловив переконання, що до 2020 року українська армія має досягти стандартів НАТО.

Теги: порошенко контрактна армія

Версія для друку Поділиться:


Вверх