ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківщина увійшла до п’ятірки лідерів серед регіонів України за обсягами капітальних інвестицій

31 серпня 2015 | 09:34

Про це повідомила заступник голови ХОДА Юлія Світлична.

«Незважаючи на вкрай напружену ситуацію в країні, підприємствами, організаціями та установами області у I півріччі поточного року освоєно понад 3,3 мільярда гривень капітальних інвестицій, що відповідає 5 місцю серед регіонів», - повідомила Юлія Світлична за результатами аналізу виконання основних макроекономічних показників соціально-економічного розвитку Харківської області у 2015 році.

За інформацією заступника голови Харківської облдержадміністрації, у регіоні поступово підвищується індекс капітальних інвестицій, він склав 91,9%, що вище середнього показника по Україні (90,8%). За аналогічний період минулого року цей показник на Харківщині становив 81,5% (17 місце серед регіонів). За цим індексом Харківська область протягом ІІ кварталу поточного року покращила своє місце на 7 позицій і посіла 9 місце по Україні.

«Серед підприємств, якими освоєно найбільші обсяги капітальних інвестицій, - ПАТ «Трест «Житлобуд-1», ПрАТ «Філіп Морріс Україна», ПАТ «Кондитерська фабрика «Харків’янка», ПАТ «Укрсиббанк», ДП «Південна залізниця» та інші», - уточнила Юлія Світлична.

Теги: світлична капітальні інвестиції індекс капітальних інвестицій

Версія для друку Поділиться:


Вверх