ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Держекоінспекія почала проводити позапланові перевірки на підприємствах області

27 серпня 2015 | 12:51

Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Євгеній Шахненко.

«В липні мораторій на перевірки контролюючих органів завершився. Тому Держекоінспекція в Харківській області розпочала позапланові перевірки додержання вимог природоохоронного законодавства», - зазначив Євгеній Шахненко.

Одним з перших перевірених Держекоінспекцією підприємств стало ТОВ «Екосинтез» (Золочівський район).

«До інспекції надійшов лист від прокуратури Харківської області з вимогою провести позапланову перевірку ТОВ «Екосинтез». На підставі цього ми провели позапланову перевірку підприємства, в результаті виявили порушення вимог природоохоронного законодавства, а саме факт засмічення території, яку використовує підприємство. На відкритому ґрунті розміщувалися відпрацьовані шини, що є порушенням ст. 35 Закону України «Про відходи», ст. 55 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст. ст. 17, 32, 33 Закону України «Про відходи», - розповіли у Держекоінспекції.

За розрахунками інспекторів, збиток, заподіяний підприємством державі, склав 3 тис. 273 грн. Керівництву «Екосинтезу» запропонували добровільно відшкодувати завдану шкоду, але підприємці відмовилися. Тож, прокуратура Золочівського району звернулась до Господарського суду Харківської області, який виніс ухвалу про примусове стягнення шкоди з ТОВ «Екосинтез».

Теги: шахненко екоінспекція перевірки

Версія для друку Поділиться:


Вверх