ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Двадцять кращих студентів Харківщини зможуть претендувати на обласні стипендії

27 серпня 2015 | 13:04

27 серпня під час чергової сесії облради депутати схвалили зміни до програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2014-2018 рр. і затвердили Порядок призначення та виплати обласних стипендій.

Розмір обласної стипендії – 1000 гривень. На виплати можуть претендувати 20 студентів вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації, крім приватних, з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також студенти, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків і які найбільш відзначилися у навчанні.

Кандидати на отримання обласних стипендій визначаються вченими (педагогічними) радами вищих навчальних закладів. До рішення вчених (педагогічних) рад додаються матеріали, що підтверджують високі показники у навчанні та активну громадську роботу кандидата на призначення обласної стипендії.

Стипендії призначаються один раз на рік за результатами літньої екзаменаційної сесії на підставі рішення стипендіальної комісії при облдержадміністрації, починаючи з другого курсу навчання.

Визначеним студентам стипендії виплачуються після їх призначення з 1 вересня до 31 серпня.

Фото сесії

 

Теги: діти-сироти стипендії програма студенти новий освітній простір

Версія для друку Поділиться:


Вверх