ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У 2016 році Харківський регіон отримає більше 226 млн грн на проекти регіонального розвитку

26 серпня 2015 | 18:12

Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Євгеній Шахненко.

«Прогнозна сума, передбачена Державним фондом регіонального розвитку для фінансування проектів у Харківській області в 2016 році, становить 226 млн 168 тис. грн. Для участі у конкурсному відборі нам подали 138 проектів. Але тільки 78 з них (на суму 628 млн грн) відповідають умовам і критеріям відбору», - розповів Євгеній Шахненко під час засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Серед головних умов підготовки проектів: повністю оформлена проектно-кошторисна документація, термін реалізації проекту – не більше трьох років, співфінансування з місцевих бюджетів (не менше 10%) і здатність суб'єктів надалі утримувати об'єкт.

«При підготовці проектів ми постаралися врахувати всі проблемні питання регіону. Серед проектів - об'єкти ЖКГ, охорони здоров'я, соціального захисту, фізкультурно-оздоровчі споруди та інші соціально значущі об'єкти. В тому числі і такі глобальні, як, наприклад, розробка картографічної основи Харківської області (проект, поданий обласною радою) або створення дата-центру для забезпечення роботи системи «електронного уряду». Ці проекти необхідні для того, щоб зробити технічно можливу передачу повноважень на місця в рамках децентралізації», - пояснив заступник голови ХОДА.

Регіональна комісія розгляне 78 проектів в найкоротші терміни – і вже 10 вересня відправить найбільш перспективні з них на розгляд до Міністерства регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ.

Фото

Теги: шахненко проекти регіонального розвитку комісія

Версія для друку Поділиться:


Вверх