ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Майже 3 млн грн отримала Харківська область на купівлю квартир для сімей загиблих воїнів АТО

20 серпня 2015 | 10:31

Про це повідомив голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін.

«Обласна адміністрація подавала до Міністерства соціального розвитку заявки на виділення коштів для покупки 7 квартир сім'ям загиблих воїнів АТО. На сьогоднішній день міністерство в повному обсязі профінансувало придбання житла, передавши нам субвенцію у розмірі 2 млн 843 тис. грн. На найближчій сесії обласної ради, яка відбудеться 27 серпня, депутати приймуть цю субвенцію і передадуть кошти розпоряднику - Департаменту капітального будівництва ХОДА, який відразу приступить до процедури придбання та передачі квартир сім'ям, - розповів голова ХОДА. - Ми планували передати квартири людям в серпні, але субвенція прийшла з невеликою затримкою. Вже у вересні сім'ї наших воїнів обов'язково отримають нове житло».

За словами Ігоря Райніна, сьогодні в Харківській області на квартирній черзі на поліпшення житлових умов стоїть ще одна сім'я загиблого в АТО військовослужбовця. Квартиру для цієї сім'ї вже підібрали, і найближчим часом ХОДА передасть до Міністерства соціального розвитку заявку на отримання коштів для придбання цієї квартири.

Нагадаємо, облдержадміністрація планує купити двокімнатні квартири родині рядового Дмитра Посохова у Великобурлуцькому районі, родичам старшини В'ячеслава Кузнєцова - в Циркунах (Харківський район), рідним рядового Олександра Шаповалова - в Лозовій, а родині сержанта Євгена Зернія - у Зміївському районі.

Крім того, однокімнатні квартири отримають родичі рядового Олексія Марченка - у Борівському районі. У Харкові однокімнатні квартири куплять для сімей рядового Андрія Попеля і сержанта Володимира Янчука.

Сім'ї капітана Романа Романцева двокімнатну квартиру в Харкові куплять після отримання наступної субвенції від Мінсоцрозвитку.

Теги: райнін ато квартири воїни кошти

Версія для друку Поділиться:


Вверх