ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Дітей учасників АТО відправили на відпочинок до Угорщини

15 серпня 2015 | 16:18

Поїздку вдалося організувати завдяки спільним зусиллям ХОДА, волонтерів та міжнародних організацій.

14 авугста 10 школярів з Валківського, Дергачівського, Сахновщинського, Куп'янського та Харківського районів, а також міст Чугуїв та Куп'янськ вирушили до молодіжного табору імені Др. Спрингера Ференца в Угорщині. Усі вони - діти учасників та загиблих у АТО.

«Молодіжний табір знаходиться на березі озера Веленце. Діти будуть жити в дерев'яних будиночках, для наших школярів передбачено 4-разове харчування в готелі «Juventus», який знаходиться на території табору. Також для них організують різні програми, екскурсії, спортивні змагання й ігри», - повідомила заступник голови ХОДА Юлія Світлична.

«Моя донька Ксюша їде до Угорщини, - розповіла мама однієї зі школярок Валентина Стеценко. - Ми дуже раді! Спасибі губернатору, спонсорам. Хочеться, щоб вона відпочила, бо за тата дуже переживала, не дивилася телевізор, хвилювалася. Це буде компенсацією для її здоров'я. Мій чоловік служив у Нацгвардії, був в АТО в Луганській області 4 місяці. З серпня минулого року він удома. Лікувався в госпіталі, зараз у санаторії».

З Харкова до Угорщини школярів проводжав директор Департаменту науки і освіти ХОДА Анатолій Бабічев.

«Голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін намагається зробити максимум для соціальної підтримки сімей учасників АТО, у тому числі їх дітей. Ми вже відправили групу дітей на відпочинок до Румунії, тепер - до Угорщини. Це стало можливо завдяки спільним зусиллям обладміністрації, волонтерських організацій та наших партнерів в Угорщині, - підкреслив Анатолій Бабічев. - На жаль, багато батьків відмовилися відправляти дітей за кордон - побоялися, але можливість ще є, ми будемо далі працювати. Безумовно, з початком нового року ця програма тимчасово призупиниться, але під час осінніх канікул ми її продовжимо».

 

Теги: діти світлична ато бабічев відпочинок угорщина

Версія для друку Поділиться:


Вверх