Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Уряд вдвічі збільшив грошову допомогу воїнам АТО на протезування за кордоном

Уряд вдвічі збільшив грошову допомогу воїнам АТО на протезування за кордоном

Встановлений розмір допомоги може бути збільшений до 1800 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб або 2 млн 192 тис. 400 гривень.

Кабінет міністрів прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку протезування та ортезування виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, окремих категорій громадян, які брали участь в антитерористичній операції та/або забезпеченні її проведення (здійсненні заходів, пов’язаних з попередженням, виявленням і припиненням терористичної діяльності) і втратили функціональні можливості кінцівки або кінцівок».

Після змін до Порядку встановлений розмір допомоги може бути збільшений до 1800 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб або 2 млн 192 тис. 400 грн. Раніше він обмежувався 900 прожитковими мінімумами для працездатних осіб, що станом на 1 січня дорівнювало 1 млн.96 тис.200 грн.

Нагадаємо, рішення щодо доцільності протезування (ортезування) учасника антитерористичної операції, який втратив функціональні можливості кінцівок, за кордоном приймає Експертна комісія Мінсоцполітики.

Зазначені зміни сприятимуть в повній мірі реалізації гарантованих державою прав учасників антитерористичної операції, які втратили функціональні можливості кінцівок, на протезування (ортезування) виробами підвищеної функціональності за технологіями, які відсутні в Україні.