ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Уряд вдвічі збільшив грошову допомогу воїнам АТО на протезування за кордоном

17 серпня 2015 | 13:17

Встановлений розмір допомоги може бути збільшений до 1800 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб або 2 млн 192 тис. 400 гривень.

Кабінет міністрів прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку протезування та ортезування виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, окремих категорій громадян, які брали участь в антитерористичній операції та/або забезпеченні її проведення (здійсненні заходів, пов’язаних з попередженням, виявленням і припиненням терористичної діяльності) і втратили функціональні можливості кінцівки або кінцівок».

Після змін до Порядку встановлений розмір допомоги може бути збільшений до 1800 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб або 2 млн 192 тис. 400 грн. Раніше він обмежувався 900 прожитковими мінімумами для працездатних осіб, що станом на 1 січня дорівнювало 1 млн.96 тис.200 грн.

Нагадаємо, рішення щодо доцільності протезування (ортезування) учасника антитерористичної операції, який втратив функціональні можливості кінцівок, за кордоном приймає Експертна комісія Мінсоцполітики.

Зазначені зміни сприятимуть в повній мірі реалізації гарантованих державою прав учасників антитерористичної операції, які втратили функціональні можливості кінцівок, на протезування (ортезування) виробами підвищеної функціональності за технологіями, які відсутні в Україні.

Теги: ато протезування постанова допомога

Версія для друку Поділиться:


Вверх