ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Краснокутській ЦРЛ передали медичне обладнання та матеріали

15 серпня 2015 | 00:17

Це чергова районна лікарня, яка отримала допомогу, завдяки співпраці Харківської облдержадміністрації, волонтерів та благодійних фондів.

«Ми привезли з собою медичну допомогу, яку передамо Центральній районній лікарні та сільським амбулаторіям, - повідомила заступник голови ХОДА Юлія Світлична в ході зборів адміністративно-господарського активу Краснокутського району. - Це ходунки на колесах, інвалідні коляски, милиці, більше 100 упаковок медичних масок, медичний інструмент, більше 50 упаковок засобів особистої гігієни - памперсних пелюшок для людей, які не можуть пересуватися, препарати для лікування кашлю, всілякі дородові бандажі, а також матеріали для перев'язки».

Юлія Світлична подякувала за допомогу в організації постачання медобладнання свого радника на громадських засадах, волонтера Надію Кривицьку, главу німецького благодійного фонду «Марбург ОБОЗ +» Світлану Д'яченко, БФ «Нова країна» та харківських волонтерів Юлію Клименюк і Костянтина Кельметьєва.

Надія Кривицька, у свою чергу, висловила подяку Харківській облдержадміністрації та керівництву Південної залізниці за сприяння в реалізації благодійного проекту.

«Окрема велика подяка - за те, що у нас була можливість, напевно, одну з найважчих частин проекту реалізувати безпроблемно й безболісно. Я говорю про логістику. Велике спасибі за вагони, за фури», - сказала волонтер.

Заступник голови Харківської облдержадміністрації наголосила: реалізація спільного проекту ХОДА, волонтерів та благодійних фондів буде продовжуватися.

«За запевненням керівника німецького благодійного фонду, у нас буде подальша взаємодія, і ми не обмежимося однією цією поставкою, - зазначила Юлія Світлична. - Ми поступово намагаємося реагувати на ваші потреби, ці потреби ми збираємо з районної ЦРЛ, а також з амбулаторій. Наступного разу, я сподіваюся, ми закінчимо всі процедури й домовленості і привеземо вам, як я знаю, довгоочікуваний переносний рентген-апарат. Також разом з апаратом надійде ще деяка кількість й інвалідних колясок, і ходунків, і засобів особистої гігієни».

Нагадаємо, подібні гуманітарні вантажі в цьому році вже отримали центральні районні лікарні в Коломаці, Сахновщині та Зачепилівці.

Більше фото

 

Теги: світлична краснокутськ црл медичне обладнання волонтери кривицька

Версія для друку Поділиться:


Вверх