ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

В Харківській області будуть посилені заходи протипожежної безпеки

14 серпня 2015 | 18:34

Голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін закликав керівників районів, міст та сіл регіону роз’яснювати населенню небезпечність пожеж.

Керівник області додав, що питання протипожежної безпеки контролюватиме особисто і ініціював створення комісій, які займатимуться посиленням безпеки територій районів.

Окрім того, Ігор Райнін наголосив, що особлива увага приділятиметься районам, що межують з Російською Федерацією та зоною проведення антитерористичної операції.

Як повідомлялося, згідно з проектом розпорядження Ігоря Райніна заборонено полювання на території 11 районів Харківщини, що межують із зоною АТО: в Золочівському, Дергачівському, Харківському, Вовчанському, Великобурлуцькому, Дворічанському, Куп’янському, Борівському, Ізюмському, Барвінківському та Близнюківському.

Нагадаємо, 14 серпня  на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прем’єр-міністр Арсеній Яценюк доручив керівництву обласних державних адміністрацій ввести додаткові заходи контролю на період пожежонебезпечної ситуації. Також Арсеній Яценюк вимагає розслідування кримінальних справ і притягнення до відповідальності винних у підпалах лісів, що спричиняє сотні мільйонів збитків для української економіки.

Фото

Теги: райнін протипожежна безпека яценюк

Версія для друку Поділиться:


Вверх