Харківські велогонщики привезли зі Львова вісім медалей

Про це повідомляють в Департаменті у справах молоді та спорту ХОДА.

За підсумками міжнародного турніру з велосипедного спорту на треку «Гран-Прі Галичини», участь в якому взяли близько 150 спортсменів з України, Білорусі, Азербайджану, Литви, Польщі та Болгарії, харківські велогонщики завоювали 4 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди.

Двома золотими медалями відзначився Андрій Вінокуров, який був першим в дисциплінах гіт 1000 метрів з місця та кейріні. Також він завоював «срібло» у спринті.

В змаганнях серед жінок перемогу в дисципліні гіт 500 метрів завоювала Олена Старікова. Також на рахунку харків’янки – «срібло» в спринті та бронзова медаль в кейріні.

Ще одне «золото» здобув Олександр Мащенський в парній гонці разом з Андрієм Чернявським з Вінницької області.

Бронзова медаль була на рахунку Андрія Варяниці в дисципліні гіт 1000 метрів з місця.

Цей турнір є рейтинговим, та його результати враховуватимуться при відборі на Кубок світу, який стартуватиме в листопаді цього року.