Харківські велосипедистки здобули медалі на всеукраїнських змаганнях

З 31 липня по 2 серпня в Ужгороді пройшли Чемпіонат України з велоспорту- маунтінбайку в дисципліні «крос-кантрі з точки в точку», а також VI етап Кубку України з крос-кантрі.

Участь в змаганнях взяли 16 команд з 12 областей України - спортсмени усіх вікових категорій. Департамент у справах молоді та спорту ХОДА.

Спортсмени з Харківщини на цих змаганнях вибороли три золоті та одну бронзову нагороду. Зокрема, за підсумками чемпіонату на рахунку велогонщиків Харківської області - 2 золоті медалі: перемогу в змаганнях серед жінок здобула Ірина Попова, серед дівчат – Марія Шерстюк. На етапі Кубку України Ірина Попова також здобула «золото», посівши перше місце, а Марія Шерстюк здобула «бронзу».

Ці змагання були одним з етапів підготовки збірної України до VII етапу Кубку світу, який з 20 по 29 серпня відбудеться у Франції, та чемпіонату світу, що пройде у Норвегії з 29 серпня по 11 вересня.