ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Сім'ї харківських бійців, які загинули в зоні АТО, почнуть отримувати квартири в серпні. Ігор Райнін

30 липня 2015 | 08:41

Міністерство соціальної політики перерахувало регіону понад 470 тис. грн, які будуть спрямовані на придбання житла родичам військовослужбовців.

Всього Харківській області на виконання державної програми уряд виділив понад 2 млн 800 тис. грн.

«Сім'ї бійців, які загинули під час проведення АТО, - на особливому контролі. Щоб з'ясувати, хто з них потребує поліпшення житлових умов, ми постійно взаємодіємо з районними адміністраціями, оновлюємо дані та відправляємо заявки до Києва, - підкреслив голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін. - Перші кошти для придбання квартир уже надійшли до нас з державного бюджету. Будемо діяти оперативно, щоб уже в серпні частина сімей змогли в'їхати в нове житло».

За словами очільника області, двокімнатні квартири планується придбати родині рядового Дмитра Посохова в селищі Великий Бурлук, родичам старшини В'ячеслава Кузнєцова - в Циркунах, рідним рядового Олександра Шаповалова - в Лозовій, а родині сержанта Євгена Зернія - у Зміївському районі. Крім того, дві однокімнатні квартири будуть куплені в Харкові для родин рядового Андрія Попеля та сержанта Володимира Янчука.

«При розподілі коштів Міністерством соціальної політики була використана інформація, яку ми надавали на початку червня. На той момент у списку було шість сімей загиблих бійців, а сьогодні їх - вісім, - уточнив Ігор Райнін. - Зараз фахівці опрацьовують питання коригування виділених коштів, так як зараз у нас збільшилася кількість сімей, які потребують поліпшення житлових умов. Будемо намагатися допомогти всім без винятку».

Теги: ато райнін загиблі квартири кошти

Версія для друку Поділиться:


Вверх