ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Ігор Райнін домігся звільнення держслужбовця, призначеного на керівну посаду, незважаючи на корупційне минуле

25 липня 2015 | 09:00

Під час запису програми «Суспільний інтерес» голова Харківської облдержадміністрації розповів про зухвалий випадок з призначенням виконуючого обов'язки директора ДП «Східний експертно-технічний центр Держпраці».

«Ми не завжди згодні з призначеннями керівників у Харківській області, які проводяться з боку Києва, і жорстко реагуємо на подібні факти, - заявив Ігор Райнін. - Зухвалий приклад. 10 липня Держслужбою України з питань праці було видано наказ: призначити виконуючим обов'язки директора ДП «Східний експертно-технічний центр Держпраці» Безикіна Сергія Вікторовича. Пан Безикін, керуючи інспекцією сільського господарства, в 2013 році був затриманий за хабар у власному кабінеті та на першій стадії процесуальних дій визнав свою провину. У 2014 році ця ситуація була знівельована. Ми відпрацювали це питання, тому що з такою історією людина не може в наш час отримувати будь-які кадрові призначення. Так, його вина судом остаточно не встановлена, але є історія життя, історія роботи і є мораль. Я не влаштовував з цього публічного шоу, я добився результату - вчора керівником Державної служби України з питань праці підписаний наказ про звільнення цього чиновника. Так буде з кожним, хто вважатиме, що, поки в країні непроста ситуація, можна знайти собі якесь місце, як їм здається, «під сонцем». Такого не буде». 

Також Ігор Райнін звернувся до прокурора Харківської області Юрія Данильченка з проханням підняти справу Безикіна та з'ясувати, з яких причин її було закрито.

«Ми вже скасували постанову про припинення цієї кримінальної справи, проводимо службове розслідування за фактом незаконного припинення кримінального провадження», - повідомив Юрій Данильченко. 

Фото

Теги: райнін боротьба з корупцією суспільний інтерес

Версія для друку Поділиться:


Вверх