ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківські бізнесмени зможуть співпрацювати з голландськими колегами на базі офісу в Амстердамі

24 липня 2015 | 07:36

Харківські бізнесмени зможуть співпрацювати з голландськими колегами на базі офісу в Амстердамі

Про це повідомила заступник голови Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична. За її інформацією, такі домовленості були досягнуті з керівництвом Бізнес-клубу «Київ - Нідерланди». Також у найближчих планах керівництва області - укласти угоду про співпрацю з голландською провінцією Норд-Брабант, де розташовані офіси найбільших світових компаній. «Теплі стосунки між Харківською областю і Голландією повинні перерости в серйозні ділові відносини. Ми бачимо, що краще розвиваються ті країни, які налагоджують торговельні, економічні та соціальні відносини з партнерами з інших держав. Нідерланди - лідери у веденні бізнесу, і ми дуже цінуємо інтерес з боку наших голландських колег», - підкреслила Юлія Світлична. У ході конференції «Економічні перспективи, потенціал і реформи в Україні. Ведення бізнесу з Нідерландами», що відбулася в Харкові 23 липня, президент Бізнес-клубу «Київ - Нідерланди» Ханс Рамаекерс підтвердив намір надати приміщення свого офісу в Амстердамі Міжнародному агентству регіонального розвитку GloBee, створеному для просування соціально-економічних інтересів харківського регіону на міжнародному рівні. 

«Мені подобається робити бізнес в Україні і працювати з українськими компаніями», - заявив Ханс Рамаекерс.

У зустрічі з представниками Бізнес-клубу «Київ - Нідерланди» взяли участь керівники провідних компаній Харкова та області, представники Європейської Бізнес Асоціації, Торгово-промислової палати України, Українського союзу промисловців та підприємців, Харківського союзу підприємців.

На конференції обговорили перспективи бізнес-співпраці між Харківською областю та Нідерландами. Досвідом ведення бізнесу в ЄС з харківськими колегами поділилися керівники таких компаній, як Willis Ukraine (міжнародний страховий брокер), АТМ Trade Management (імпорт і експорт), «eGoVisa», (Лондон, Великобританія) та інших.

За інформацією Юлії Світличної, в ході візиту в Харківську область делегація Нідерландів також відвідала низку підприємств регіону, в тому числі фармацевтичної галузі, легкої та переробної промисловості, сільського господарства.

«Економічний потенціал нашої області викликав великий інтерес голландських партнерів», - резюмувала Юлія Світлична. 

Теги: світлична співпраця нідерланди бізнес

Версія для друку Поділиться:


Вверх