Розпочався спільний з Чеською Республікою проект медичної допомоги пораненим військовослужбовцям та переселенцям із зони АТО
![Розпочався спільний з Чеською Республікою проект медичної допомоги пораненим військовослужбовцям та переселенцям із зони АТО Розпочався спільний з Чеською Республікою проект медичної допомоги пораненим військовослужбовцям та переселенцям із зони АТО](/content/documents/747/74689/thumb-newsSpisok-190x121-b220.jpg)
В рамках домовленостей між головою Харківської обласної державної адміністрації Ігорем Райніним та Послом Чехії в Україні Іваном Почухом почалася реалізація спільного проекту щодо лікування, у тому числі - складного оперування, восьми військовослужбовців та внутрішньо переміщених осіб, що постраждали у зоні проведення антитерористичної операції на сході країни. Як повідомила заступник голови Харківської ОДА Юлія Світлична, обласна державна адміністрація сприяла оперативному отриманню закордонних паспортів та забезпечила транспортування поранених з Харкова до Міжнародного аеропорту «Бориспіль».
14 липня військовослужбовці та переселенці відлетіли до Чехії, де їм буде надано висококваліфіковану медичну допомогу за рахунок чеської сторони.