Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

План призову на строкову військову службу в Харківській області виконано на 101%

План призову на строкову військову службу в Харківській області виконано на 101%

Про це 10 липня повідомив заступник обласного військового комісара Юрій Калгушкін на селекторній нараді в ХОДА. Нарада пройшла під керівництвом заступника голови Харківської облдержадміністрації Вячеслава Аббакумова. За інформацією Юрія Калгушкіна, при плані призову 1200 чоловік Харківщина направила до військових частин 1213 призовників. «Практично всі призовні комісії виконали планове завдання, крім призовних комісій міста Люботина та міста Куп'янська. У кращу сторону відзначаю роботу призовних комісій Барвінківського району, Дергачівського, Нововодолазького, Лозівського, Чугуївського, Дзержинського та Орджонікідзевського районів міста Харкова», - зазначив Юрій Калгушкін. 

В обох містах, які недовиконали план призову, було прийнято адміністративні заходи: у Куп'янську звільнений голова призовної комісії, в Люботині - начальник військово-облікового столу.

На селекторній нараді також обговорили питання, пов'язані з початком шостої хвилі часткової мобілізації в Харківській області. Так, радник голови ХОДА Сергій Стороженко озвучив учасникам селектора низку завдань, які необхідно буде відпрацювати найближчим часом. Йшлося, зокрема, про перевірку всіх підприємств області на предмет роботи військово-облікових столів і контроль передачі до прокуратури усіх матеріалів щодо тих, хто відмовляється приймати повістки або, прийнявши, не з’являється до військкоматів.

Вячеслав Аббакумов також попросив внести до протоколу селекторної наради доручення медкомісіям військкоматів провести додаткове обстеження військовозобов'язаних, яких було визнано непридатними до служби під час проведення попередніх хвиль часткової мобілізації.

Нагадаємо, шоста хвиля часткової мобілізації стартувала в Україні 19 червня, вона триватиме 60 днів і завершиться 18 серпня.