ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківська область представить 23 інвестиційні проекти на конкурс Мінрегіонбуду

19 червня 2015 | 17:25

Харківська область представить 23 інвестиційні проекти на конкурс Мінрегіонбуду

Сьогодні, 19 червня, під головуванням заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. За інформацією Євгенія Шахненка, відповідно до бюджетного законодавства щорічно в державному бюджеті мають передбачатися кошти державного фонду регіонального розвитку в обсязі не менше 1% прогнозного обсягу доходів держбюджету. У 2015 році на розвиток регіонів передбачено 3 млрд. грн., з них Харківська область отримає 152 млн. грн.

«27 травня закінчився прийом проектів для участі в конкурсі. Робоча група і секретаріат розглянули всі заявки. За результатами оцінки було затверджено перелік з 23 об'єктів, які набрали найбільшу кількість балів. Основними умовами відбору для проектів, що передбачають будівництво, є: наявність затвердженої проектної документації; зменшення кількості об'єктів незавершеного будівництва з високим ступенем готовності, які повинні бути прийняті в експлуатацію в 2015 році; співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10%; календарний план реалізації від одного до трьох років; здатність власників об'єктів забезпечувати їх подальше утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів», - зазначив заступник голови ХОДА.

Серед затверджених проектів: завершення реконструкції органного залу і приміщень глядацької групи Харківської обласної філармонії (58,5 млн. грн), заміна газових котлів на модульні котельні на твердому паливі в смт Чкалівське Чугуївського району (13,3 млн. грн.), реконстірукція каналізаційного колектора в Балаклійському районі (1,06 млн.грн), реконструкція системи водопостачання с.Одноробівка у Золочівському районі (1,22 млн. грн.), будівництво ФОК в м. Вовчанськ (5,9 млн грн.), будівництво водозабірної свердловини в Шевченківському районі (3,18 млн.грн) та інші.

Довідка. Кошти державного фонду регіонального розвитку спрямовуються на фінансування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які:
1) відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, стратегіях розвитку регіонів та у планах заходів з їх реалізації;
2) впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад;
3) підтримують добровільно об’єднані територіальні громади.

Також у 2015 році за рахунок ДФРР можна фінансувати проекти, які:
- забезпечують житлом внутрішньо переміщених осіб та сім’ї військовослужбовців - учасників антитерористичної операції;
- є переможцями Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування у 2013-2014 роках.

Теги: інвестиції шахненко конкурс мінрегіонбуд

Версія для друку Поділиться:


Вверх