ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині повністю за електроенергію розрахувалися тільки сільгоспвиробники

19 червня 2015 | 17:23

На Харківщині повністю за електроенергію розрахувалися тільки сільгоспвиробники

Про це сьогодні, 19 червня, під час селекторної наради під головуванням заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Євгенія Шахненка повідомив начальник управління паливно-енергетичного комплексу ХОДА Олексій Бєлоцький. За оперативними даними Акціонерної компанії «Харківобленерго» за 5 місяців 2015 року оплачено 91% купленої електроенергії на енергоринку. При цьому борг компанії з початку року зріс на 152 млн. грн. і на початок червня становив 216 млн. грн. За цей період споживачі області розрахувалися з компанією на 92%, що менше на 2% в порівнянні з торішнім рівнем. З початку року борг споживачів області зріс на 183 млн. грн. (29%) і склав 821 млн. грн.

«Повністю за електроенергію розрахувалися тільки сільгоспвиробники. У порівнянні з 2014 роком знизили рівень розрахунків підприємства промисловості - 92%, бюджетні установи, які фінансуються з державного бюджету - 90%, місцевих бюджетів - 98%, населення - 98%. Не забезпечили повної оплати підприємства ЖКГ - 61%, у тому числі: теплопостачальні підприємства, рівень розрахунків яких склав 91%», - підкреслив Олексій Бєлоцький.

У той же час дещо збільшився рівень розрахунків підприємств водопостачання та водовідведення до 33%. На сьогоднішній день основним боржником залишається КП «Харківводоканал», борг якого за електричну енергію на початок червня збільшився до 442 млн. грн., що становить 54% від загального боргу споживачів області перед акціонерною компанією. Другим проблемним споживачем у Харкові є комунальне підприємство «Міськелектротранссервіс». На сьогодні борг перевищив 7 млн. грн., з них 2,6 млн. грн. - пільги та субсидії за червень.

«За підсумками п'яти місяців гірше за інших розрахувалися споживачі Великобурлуцького - 95%, Сахновщинського - 96%, Зачепилівського - 97%, Дергачівського - 97% районів області. Жодне з міст обласного значення не забезпечило повну оплату за електроенергію - середній рівень розрахунків склав 97%», - зазначив начальник управління паливно-енергетичного комплексу ХОДА.

Теги: шахненко білоцький розрахунок електроенергія

Версія для друку Поділиться:


Вверх