ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Зареєструвати свої права відтепер можна набагато швидше

19 червня 2015 | 10:01

Це зазначила заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області з питань державної реєстрації Наталя Когут. За її словами, 22 червня набирає чинності постанова Кабміну №190 «Про надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у скорочені строки». «Ця постанова передбачає, що зареєструвати, приміром, право власності на квартиру з видачею свідоцтва можна буде за п’ять робочих днів замість 14-ти, заплативши 170,52 грн. додатково до 85,26 грн.», - пояснила Наталя Когут. 

Також зареєструвати арешт можна буде за дві години з моменту реєстрації заяви, заплативши 170,52 грн. додатково до 85,26 грн., отримати витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у паперовій формі стане можливим за одну годину з моменту реєстрації заяви, заплативши додатково від 68 грн. до 240 грн. в залежності від виду документу.

«Ці зміни дають громадянам легальні механізми для підвищення власного комфорту у користуванні сервісами у сфері державної реєстрації, викорінюючи побутову корупцію в системі органів юстиції. Вперше за останні роки громадянам дають можливість вибору, що наближує нас до європейських стандартів роботи органів державної влади», - зазначає Наталя Когут. 

Теги: права реєстрація юстиція

Версія для друку Поділиться:


Вверх