До уваги ЗМІ!
![До уваги ЗМІ! До уваги ЗМІ!](/content/documents/745/74428/thumb-newsSpisok-190x123-d314.jpg)
Сьогодні, 19 червня, Харківську область з візитом відвідає член Європейської Комісії з питань Європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення Йоганнес Ган. Почесний гість зустрінеться з керівництвом Харківської облдержадміністрації та Харківської облради. Заплановано підхід до преси о 13:30 в холі біля приймальні голови ХОДА. Також Йоганнес Ган відвідає табір «Ромашка», зустрінеться з волонтерами громадської організації «Станція Харків» і з представниками малого та середнього бізнесу Харківщини.