Харків’янка Юлія Ткач здобула «срібло» Європейських ігор

Другу срібну медаль вибороли спортсмени Харківської області на I Європейських іграх, які відбуваються в Баку. На цей раз нагороду здобула представниця жіночої боротьби – чемпіонка світу 2014 року Юлія Ткач. Про це повідомляє Департамент у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації. У ваговій категорії до 63 кг Юлія впевнено пройшла до фіналу, достроково подолавши суперниць з Румунії та Білорусі, а також з рахунком 3:0 - спортсменку з Польщі. В головній схватці за «золото» українка зустрілася з росіянкою Валерією Лазінською. Нажаль, пройти цю суперницю не вдалося та, програвши з рахунком 3:1, Юлія Ткач посіла друге місце.

Бронзові медалі в цій ваговій категорії завоювали білоруска Марія Мамащук та Анастасія Григорьєва з Латвії.