Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Спортивний комплекс «ХТЗ» відремонтують до осені

15 червня 2015 | 16:26

Як повідомив під час прес-конференції директор Департаменту у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації Віталій Кириленко, на найближчу сесію обласної ради, яка відбудеться 18 червня, винесено питання про капітальний ремонт Обласного спортивного тренувального комплексу «ХТЗ». «Там є будівлі 30-х, 50-х, 70-х років. Поточні ремонти проводилися, але капітально нічого не ремонтували. Цього року, якщо депутати нас підтримають, ми, крім усього іншого, утеплимо фасад будівлі. Ближче до осені вже можна буде побачити результати», - пояснив Віталій Кириленко. 

Також він розповів, що в Мінекономрозвитку на цей рік закладені гроші на будівництво фізкультурно-спортивних комплексів, спортивних майданчиків та іншого, а на базі Обласного вищого училища культури є проект будівництва басейну, але роботи там заморожені давно. «Ми будемо виходити з пропозицією, щоб добудувати цей комплекс», - сказав директор департаменту.

«Незважаючи на складну ситуацію в країні, ми все ж знаходимо можливості, щоб наші спортсмени нормально тренувалися, проводимо ремонти. І як тільки ситуація в країні стабілізується, ми приступимо до будівництва нових сучасних спорткомплексів», - додав Віталій Кириленко. 


Теги: хтз ремонт спортивний комплекс кириленко

Поділиться:Схожі новини