ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Діти учасників АТО і загиблих під час Революції Гідності безкоштовно відпочинуть у молодіжному таборі в Угорщині

15 червня 2015 | 15:45

Діти учасників АТО і загиблих під час Революції Гідності безкоштовно відпочинуть у молодіжному таборі в Угорщині

Про це повідомив директор Департаменту у справах молоді та спорту ХОДА Віталій Кириленко під час прес-конференції. Він уточнив, що зараз складається список на відпочинок в Угорщині. Крім того, облдержадміністрація планує оздоровити цього літа близько 1 тис. дітей-переселенців. «У нас немає обмежень по вибору табору в Харківській області. Якщо діти хочуть відпочити в таборі в регіоні, вони можуть обрати будь-який табір», - сказав Віталій Кириленко. Також він додав, що за кошти обласного бюджету вже направлені на оздоровлення 500 дітей пільгових категорій до узбережжя Чорного моря (м. Скадовськ Херсонської області) і в Карпати (смт Славське Львівської області). В українському дитячому центрі «Молода гвардія» (м. Одеса) протягом 5-ти оздоровчих змін 2015 року за рахунок коштів державного бюджету оздоровляться 212 дітей Харківської області. 

Нагадаємо, в 2015 році оздоровленням та відпочинком планують охопити майже 200 тис. дітей або 85% від загальної чисельності дітей шкільного віку. У тому числі 122 тис. дітей із соціально незахищених категорій, що становить 86,2% від загальної кількості дітей відповідних категорій.

Довідка. На території області проживає трохи більше 6 тис. дітей-переселенців і 622 дитини з сімей учасників АТО. Скачати відео

Теги: табір діти відпочинок кириленко

Версія для друку Поділиться:


Вверх